Nasz zespół

Karolina Chrobot

Karolina Chrobot

właścicielka, założycielka Czasu Kropla

Magister kosmetolog, biotechnolog z wieloletnim doświadczeniem. Szkoleniowiec z kosmetologii estetycznej, laserów, urządzeń hi-tech oraz terapii łączonych. Wiedzę oraz praktykę pogłębia uczestnicząc w niezliczonych szkoleniach, konferencjach, sympozjach naukowych. Ekspert w terapiach holistycznych twarzy i ciała oraz laserów i urządzeń hi-tech. Ogromna wiedza, dokładność, profesjonalna porada oraz opieka – na to z pewnością możesz liczyć trafiając w ręce Karoliny.

Karolina jest bardzo profesjonalnym oraz skupionym szkoleniowcem. Do każdego z tematów podchodzi rzetelnie, starając się rozwiać wszelkie wątpliwości kursantów. Nie zostawia pytań bez odpowiedzi. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Elżbieta Bojanowska

Specjalista, praktyk w klinice Czasu Kropla, posiadający potężne doświadczenie oraz wiedzę. Nie ma sobie równych w estetycznych terapiach manualnych. Holistyczne terapie twarzy i ciała to również silna strona Eli.

Ela posiada nie tylko ogromną widzę, ale ma w sobie energię, którą zaraża innych. Podczas szkolenia przekazuje kursantom swoją pasję, jest w pełni zaangażowana.

Anna Kołodziejczak

dr n. farm., kosmetolog, wykładowca uniwersytecki.

Z zamiłowaniem łączy pracę naukową z praktyką zawodową. Specjalizuje się we współczesnych technologiach hi-tech oraz personalizowanych terapiach łączonych. Autorka i redaktor naukowy dwutomowej „Kosmetologii” (PZWL, 2019, 2020).

Czym jest kosmetologia dla Ani? Inspirującym zawodem oraz niezgłębioną dziedziną wiedzy. Ambitnie podchodzi do piękna i zdrowia skóry. Kocha być wykładowcą, ale z miłości do kosmetologii powróciła do praktyki w klinice Czasu Kropla. Kieruje się dewizą: „Żeby zdobyć wiedzę, trzeba studiować. Żeby zdobyć mądrość, trzeba obserwować.”

Kornelia Gubała

magister kosmetologii

Jej zawód jest jej pasją. Z chęcią podnosi swoje kwalifikacje, ciągle się rozwija by osiągać jak najlepsze rezultaty w dziedzinie kosmetologii estetycznej. Specjalizuje się w holistycznych terapiach twarzy i ciała, a dokładny wywiad, analiza pielęgnacji i odpowiedni wybór zabiegów, to według niej klucz do sukcesu.

Prawdziwy freak suplementacji. Zna każdy z możliwych olejków, który w naturalny sposób poprawi nie tylko wygląd Twojej skóry, ale również samopoczucie. Ciągle szuka nowych rozwiązań, nie lubi stać w miejscu, inspiruje.