Primelase HR Excellence

Primelase HR Excellence - laser do usuwania owłosienia

Primelase HR Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż 4800W. Wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny.

Primelase HR działa na zasadzie selektywnej fototermolizy. Światło lasera jest dostarczane do skóry i selektywnie absorbowane w mieszku włosowym w celu zniszczenia go. Na tej podstawie działają wszystkie lasery do epilacji, jednak Primelase robi to o wiele lepiej. Trwale usuwa mieszek włosowy oraz naczynia odżywiające go.

Primelase HR jest szybszy – wysoka częstość impulsów i duża powierzchnia zabiegowa sprawiają, że zabieg trwa zaledwie od kilku sekund do kilku minut. Jest skuteczniejszy – dwukrotnie wyższa moc zapewnia większe ciepło w mieszku włosowym, trwale go uszkadzając i sprawiając, że włosy nie odrastają. Jest bezbolesny – głowica została wyposażona w system chłodzący, dzięki czemu powierzchnia skóry jest utrzymywana na stałym poziomie 5 stopni, więc nie odczuwasz bólu.

Technologia:

  • Laser diodowy - 810 nm
  • Technologia USP (Ultra Short Pulse) dostarcza energię w bardzo krótkich impulsach (do 3 ms)
  • Funkcja chłodzenia Crystal Freeze (+5°c) pracuje w trybie statycznym (1-3 hz) i dynamicznym (5-10 hz)
  • Wysoka moc lasera (4800w)

Wskazania:

Niechciane owłosienie, wrastające włoski, zapalenie mieszka włosowego, delikatna skóra, skłonna do podrażnień po innych metodach depilacji.
promelase logo

Wynajem 10h

PLN 1349
  • Cena zawiera szkolenie
  • Pierwszy najem - 1100 zł
Popularne

Wynajem z obsługą

Prowizja od zabiegów dla salonu:
do 35%
  • w zależności od obrotu

Wynajmij Primelase HR Excellence!

Terminowość​

To nic innego jak okazywanie szacunku i partnerstwa swoim klientom. Dbamy oto, aby wszystkie zamówienia i ustalone terminy były zawsze dotrzymane.

Dostępność

Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. Możesz złożyć zamówienie w dowolnym czasie, a my odezwiemy się do Ciebie i ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

Wsparcie

Zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Zarówno w kwestii samego urządzenia, jego obsługi, ale także pod kątem szkolenia personelu.