Pollogen Legend

Odmładzanie twarzy, modelowanie i wyszczuplanie sylwetki - Pollogen Legend.

Pollogen Legend polega na zastosowaniu nowoczesnej tripolarnej fali radiowej (TRIPOAR RF) w celu podgrzania skóry właściwej i tkanki podskórnej oraz DMA tzw. dynamicznej aktywacji mięśnia, która wpływa na podwyższenie finalnych efektów zabiegowych. Na skutek działania temperatury zgromadzony w komórkach tłuszcz upłynnia się i zostaje naturalnie wydalony z organizmu (w trakcie procesów metabolicznych).

Technologia:

Pollogen LEGEND™ został wyposażony w cztery głowice: trzy do redukcji tkanki tłuszczowej i modelowania ciała o potrójnym działaniu (Triple Action) oraz głowicĘ do resurfacingu skóry i zabiegów VoluDerm™:
  1. mała głowica manualna TriPollar-DMA do zabiegów na obszarach wrażliwych
  2. średnia głowica manualna TriPollar-DMA do zabiegów twarzy, szyi, rąk i dłoni
  3. duża głowica manualna TriPollar-DMA do zabiegów na obszarze brzucha, bryczesów, ud i pośladków
  4. głowica manualna TriFractional / mikroigłowa: - końcówka TriFractional: resurfacing, - końcówka Hybrid Energy Micko-Needling: VoluDerm™

Wskazania:

Ujędrnianie skóry, modelowanie twarzy, redukcja zmarszczek, ujędrnianie skóry, modelowanie i konturowanie ciała, redukcja cellulitu, redukcja zmarszczek i blizn.
pollogen logo
Pollogen Legend

Zobacz video:

Wynajem z obsługą

Prowizja od zabiegów dla salonu:
do 35%
  • w zależności od obrotu

Wynajmij Pollogen Legend!

Terminowość​

To nic innego jak okazywanie szacunku i partnerstwa swoim klientom. Dbamy oto, aby wszystkie zamówienia i ustalone terminy były zawsze dotrzymane.

Dostępność

Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. Możesz złożyć zamówienie w dowolnym czasie, a my odezwiemy się do Ciebie i ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

Wsparcie

Zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Zarówno w kwestii samego urządzenia, jego obsługi, ale także pod kątem szkolenia personelu.