LPG Alliance Endermologia

Endermologie® Alliance służy naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która w naturalny sposób reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry, jednocześnie w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu.

Po 30 latach badań francuska firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek. Rewolucyjna technologia pozwoliła połączyć trzy aspekty, tak istotne dla uzyskania najlepszych efektów zabiegowych: redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu i ujędrnienie skóry, skracając jednocześnie czas zabiegu (30 minut) oraz ilość powtórzeń zabiegu.

Alliance® i Alliance LAB® wyposażone są w kompatybilne tablety pozwalające w pełni kontrolować proces terapeutyczny od wprowadzenia danych pacjenta, poprzez wykonanie zdjęć obszarów zabiegowych, przeprowadzenie diagnozy oraz ustawienie trybu leczenia. Nowy sensor identyfikacji skóry wykorzystany w urządzeniach pozwala dodatkowo dopasować zabieg do każdego rodzaju tkanki respektując naturalne parametry ciała pacjenta.

LPG_logo
LPG Alliance
LPG Alliance

Technologia:

Innowacyjna głowica zabiegowa – nowy patent

Znane ze swojej skuteczności automatyczne rolki zostały wzbogacone o zmotoryzowaną klapkę, która umożliwia wielowymiarową penetrację tkanki. Wymagane dotychczas trzy zróżnicowane ruchy głowicą zabiegową, dzięki nowemu patentowi łączącemu zmotoryzowaną rolkę i klapkę, zostały zastąpione przez prosty system styku głowicy ze skórą, co wpływa na odczucia zabiegowe.
Nowy patent gwarantuje jeszcze bardziej komfortowy zabieg, jednocześnie oddziałujący na 3 aspekty: wyszczuplanie, ujędrnianie i redukcję tkanki tłuszczowej, która gromadzi się w formie cellulitu, trudnego do usunięcia.

Sensor identyfikacji skóry

Nowy patent Alliance posiada unikalny Sensor Identyfikacji Skóry Alliance (ASI), umożliwiający przeprowadzanie zabiegu przy jednoczesnym, precyzyjnym dostosowywaniu się do jakości tkanki, jej delikatności, włóknistości, braku elastyczności itp. Gwarantuje to wysoki standard bezpieczeństwa zabiegu i możliwość dopasowania do różnych problemów terapeutycznych.

Wskazania:

  • Redukcja cellulitu
  • Odmładzanie
  • Wyszczuplenie i modelowanie sylwetki
  • Utrata jędrności skóry całego ciała
  • Działanie terapeutyczne – obrzęki, zastoje, blizny, bóle mięśni i stawów

Potwierdzone badaniami:

  • Ujedrnienie 71%*
  • Wcięcie w talii -5,2 CM*
  • Wygładzenie cellulitu 67%*

Pełna skuteczność i szybkie rezultaty już po 3. sesji zabiegowej
*Badanie endermologie® Dermscan z 2016

Wynajem z obsługą

Prowizja od zabiegów dla salonu:
do 35%
  • w zależności od obrotu

Wynajmij Endermologie® Alliance

Terminowość​

To nic innego jak okazywanie szacunku i partnerstwa swoim klientom. Dbamy oto, aby wszystkie zamówienia i ustalone terminy były zawsze dotrzymane.

Dostępność

Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu. Możesz złożyć zamówienie w dowolnym czasie, a my odezwiemy się do Ciebie i ustalimy wszystkie niezbędne szczegóły.

Wsparcie

Zawsze możesz liczyć na nasze profesjonalne wsparcie. Zarówno w kwestii samego urządzenia, jego obsługi, ale także pod kątem szkolenia personelu.