Wynajem urządzeń

Oferujemy wynajem specjalistycznego, najnowocześniejszego sprzętu Hi-Tech używanego w medycynie i kosmetologii.

Gwarantujmy szkolenia dla personelu, elastyczne terminy wynajmu, dowóz sprzętu oraz dogodne warunki finansowania.
Skorzystaj z opcji wynajmu na godziny. Nie przepłacaj za sprzęt, który nie pracuje na siebie.

Primelase Excellence

Primelase HR Excellence

Primelase HR Excellence to laser diodowy o bardzo wysokiej mocy – aż 4800W. Wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny.

Pollogen Legend

Pollogen Legend

Pollogen Legend™ to zaawansowane technologicznie urządzenie, które ujędrnia skórę twarzy i ciała, usuwa tkankę tłuszczową, zmarszczki, cellulit i rozstępy. Jest wysoce skuteczne dzięki połączeniu trzech technologii. Podczas zabiegu, dochodzi do podgrzania włókien kolagenowych, pobudzenia mięśni, poprawienia ukrwienia.

Alma Harmony XL Pro iPixel

Alma Harmony XL Pro

Harmony PRO – platforma laserowa najnowszej generacji, to produkt izraelskiej firmy Alma Lasers. Obsługuje różne typy zaawansowanych technologii laserowych i innych źródeł światła. Harmony PRO oferuje rozwiązanie na większość problemów estetycznych i dermatologicznych. Platforma Harmony PRO to korzyść z doboru odpowiedniego lasera dostosowanego do problemu pacjenta.

LPG Alliance

Endermologia LPG Alliance

W 100% naturalna, bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry, która reaktywuje metabolizm komórek. Działa na uwalnianie tłuszczu i zwiotczenie skóry; w pełni szanując równowagę biologiczną całego organizmu. Firma LPG stworzyła innowacyjny patent endermologie® Alliance służący naturalnej regeneracji i stymulacji tkanek.

LPG logo
alma harmony logo
primelase logo
pollogen logo